EVENTOWY CATERING DIETETYCZNY

Apetyt na Zdrowie oferuje obsługę imprez oraz eventów w formie cateringu dietetycznego wraz z dodatkowymi możliwościami. Dietetyczny catering eventowy różni się od zwykłego cateringu w kilku kwestiach:

Dietetyczny catering eventowy przygotowywany jest we współpracy z dietetykiem, na podstawie odpowiednich zaleceń, co pozwala mieć pewność, że menu będzie odpowiednio zbilansowane pod kątem wartości odżywczych i kaloryczności oraz że w serwowanych daniach nie znajdą się składniki, na które uczestnicy imprezy są uczuleni (np. przy cateringu skierowanym do grupy w której występują osoby z celiakią).

Do każdej potrawy może zostać załączona lista składników odżywczych, które zawiera – wraz z odpowiednimi ilościami, a także kaloryczność potrawy i jej krótki opis. Organizator imprezy może udostępnić uczestnikom tak opracowane informacje, co spotyka się ze szczególnym uznaniem na eventach sportowych, gdzie uczestnicy przeważnie są świadomi swoich potrzeb dietetycznych.

Możliwa jest obecność dietetyka z zespołu Apetyt na Zdrowie w trakcie trwania eventu, prowadzącego konsultacje lub też wygłaszającego krótką prelekcję na temat przygotowanych dań, podczas eventu możliwe jest również badanie uczestników pod kątem analizy składu ciała przez specjalistów z Apetyt na Zdrowie za pomocą przenośnego sprzętu, zakończone otrzymaniem przez każdego badanego wyniku w formie łatwego do interpretacji wydruku.

SZKOLENIA DIETETYCZNE

Apetyt na Zdrowie oferuje szkolenia w szerokiej tematyce związanej z dietetyką i żywnością. Wśród tematów, które leżą w zakresie kompetencji zespołu Apetytu na Zdrowie są między innymi:

  • zdrowa żywność, żywność funkcjonalna,
  • bilansowanie diety w codziennym życiu,
  • żywienie ludzi chorych na schorzenia dietozależne,
  • żywienie dzieci – w wersji dla dzieci oraz dla rodziców,
  • żywienie sportowców, w tym zawodników sportów siłowych i sylwetkowych,
  • … i inne.

WSPÓŁPRACA

Jeśli więc uważasz, że spełniasz nasze wymagania, lub uważasz, że my spełniamy Twoje i chciałbyś polecać nasze usługi zapraszamy Cię do współpracy.

Oferujemy współpracę na zasadzie poleceń – z chętnymi specjalistami i firmami różnych dziedzin związanych z naszą ofertą podpisujemy umowę współpracy, a za każdego skutecznie poleconego klienta wynagradzamy partnera w sposób prowizyjny, określony w warunkach umowy.

Oferujemy również współpracę we współtworzeniu eventów różnego typu. Jeśli na organizowanej przez Ciebie imprezie, dniach otwartych, pokazie czy zajęciach potrzebny Ci dietetyczny poczęstunek lub obecność czy wykład dietetyka, jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania.

Oferujemy współpracę sprzedażową – jeśli chciałbyś sprzedawać swoim klientom nasz produkt (np. w fitness klubie, jako dodatkowy element oferty klubowej), ustalimy warunki i podpiszemy umowę na sprzedaż dedykowanych produktów Apetyt na Zdrowie pod obydwoma markami – np. „Apetyt na Zdrowie dla XXGym”.

Jeśli Twoja firma – fitness klub, spa, czy choćby korporacja, która chce zadbać o pracowników z jakichś powodów nie chce sama zajmować się tematami dietetycznymi, jesteśmy gotowi zostać Waszym ‚naczelnym dietetykiem’.

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem dietetycznych produktów i chciałbyś, żebyśmy uwzględnili Twoje produkty w oferowanych przez nas dietach – również zapraszamy do kontaktu.