Brak Ci czasu lub pomysłów na przygotowanie pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków dla siebie i Twoich bliskich?

Poznaj Apetyt na Zdrowie – catering dietetyczny w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!

Catering dietetyczny Tarnów

Chcesz żyć bardziej ekologicznie i zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe? Jeśli interesuje Cię zdrowy sposób odżywiania opracowany przez specjalistów, wybierz profesjonalny catering dietetyczny w Tarnowie oferowany przez firmę Apetyt na Zdrowie. Dostarczymy Ci na terenie Twojego miasta zawsze świeżą i zdrową dietę pudełkową, dzięki której możesz liczyć na skuteczne odchudzanie, poprawę formy fizycznej lub wsparcie w walce z różnymi schorzeniami. W ofercie mamy diety pudełkowe w dobrej cenie. W jej skład wchodzą zarówno zestawy odchudzające, jak i zdrowotne. Oferujemy m.in. posiłki bezglutenowe, wegańskie, pozbawione glutenu i cukru. Nasz catering dietetyczny możesz zamówić z szybkim dowozem pod wskazany adres na terenie Tarnowa. Jeśli masz samochód, skorzystaj z odbioru posiłków w punkcie DietDrive.

Dieta pudełkowa Apetyt na Zdrowie z dowozem

W Apetyt na Zdrowie proponujemy nowoczesny, szybki i odpowiednio zbilansowany catering dietetyczny, dzięki któremu przekonasz się, że zdrowe odżywianie i odchudzanie są możliwe bez wysiłku i wyrzeczeń. Wystarczy, że wybierzesz jeden z 6 planów żywieniowych, by codziennie otrzymywać od nas kompletny zestaw posiłków przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy na podstawie wytycznych dietetyka. Możesz skorzystać z jego usług, jeśli nie wiesz, jaki program żywieniowy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Nasza dieta pudełkowa z dowozem trafi do Ciebie pod wskazany adres. Dostarczamy ją na terenie Tarnowa i okolicznych miejscowości – regularnie i zawsze na czas. Proponujemy Ci zdrowe i smaczne fit jedzenie, które w zależności od wybranego planu żywieniowego, pomoże Ci np. w zdrowym odchudzaniu, utrzymaniu wagi po intensywnych treningach siłowych czy regulowaniu poziomu cukru we krwi. W ofercie mamy również diety z dowozem dla wegetarian oraz osób eliminujących laktozę i gluten.

Catering dietetyczny Tarnów

Zdrowe jedzenie w dobrej cenie

Z wygodnej i skutecznej diety pudełkowej korzystają największe gwiazdy show-biznesu, dlatego może się wydawać, że jest to kosztowne rozwiązanie. W Apetyt na Zdrowie udowadniamy jednak, że zdrowe żywienie może być rozwiązaniem na każdą kieszeń. Nie uznajemy kompromisów, dlatego proponujemy Ci catering dietetyczny, którego cennik dostosowany jest do oczekiwań mieszkańców Tarnowa przy zachowaniu najwyższej jakości posiłków. Są one przygotowywane zawsze ze świeżych i ekologicznych produktów, pochodzących od najlepszych lokalnych dostawców, dlatego każdego dnia możesz liczyć na smaczne i zdrowe fit jedzenie pudełkowe – szczelnie zapakowane trafi prosto pod Twoje drzwi każdego dnia. Gwarantujemy, że dostarczany przez nas catering będzie świeży i przygotowany wyłącznie z najwyższej jakości produktów.

DIETdrive – skuteczne odchudzanie

W firmie Apetyt na Zdrowie możesz skorzystać z nowoczesnej, wygodnej usługi, jaką jest dieta z dowozem do domu, która zapewnia bezpośrednią dostawę posiłków na cały dzień. Możesz również całe zestawy bądź pojedyncze posiłki zamówić i odebrać w naszym oknie wydawczym DietDrive, które znajduje się przy ulicy Czarna Droga 52d. W tym drugim przypadku przyrządzimy dla Ciebie zestaw dań na zamówienie według wybranego menu i atrakcyjnego cennika, a Ty odbierzesz go od razu bez wysiadania z samochodu. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy pracujesz poza miejscem zamieszkania i chcesz odebrać catering w Tarnowie o dowolnie wybranej porze. Nie musisz wiązać się z nami umową na długie lata – oferujemy zestawy testowe, które pozwolą Ci przetestować bogatą ofertę firmy Apetyt Na Zdrowie.

WYBIERZ JEDNĄ Z SZEŚCIU DIET:

Oferowane przez nas plany dietetyczne są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego przed wyborem planu żywieniowego zalecamy wizytę u naszego dietetyka, gdzie zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad i badania, które będą stanowiły podstawę do przygotowania indywidualnej diety.

Zamów catering dietetyczny

I zacznij zdrowo się odżywiać.
Wypełnij wstępny formularzZobacz cennik
Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu, ale nurtuje Cię jak wygląda przykładowy zestaw, czy posiłki wpadną w Twoje gusta kulinarne? Zamów nasz zestaw testowy za 40zł już teraz!

 Ustal szczegóły

Twojego zamówienia:   796 500 156

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna? Skontaktuj się z naszym dietetykiem!