Brak Ci czasu lub pomysłów na przygotowanie pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków dla siebie i Twoich bliskich?

Poznaj Apetyt na Zdrowie – catering dietetyczny w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!

Catering dietetyczny Rzeszów

Czy planujesz ulepszyć swoje nawyki żywieniowe? Nie zwlekaj i zacznij dbać o zdrowie, korzystając z usług firmy Apetyt na Zdrowie. Oferujemy Ci zdrowy catering w Rzeszowie i okolicach, dostarczając pełny pakiet odpowiednio skomponowanych posiłków na cały dzień. Nasi eksperci ds. żywienia przygotowują nowatorskie diety pudełkowe, które pomogą Ci schudnąć, poprawić formę i zdrowie, a także wspierać Twoje ciało w czasie intensywnych ćwiczeń bez konieczności stosowania suplementów. Gwarantujemy świeżość naszych dań i wyjątkowe doznania kulinarne, które ułatwią Ci osiągnięcie celów dietetycznych. Co więcej, nie musisz opuszczać swojego domu, aby skorzystać z naszego cateringu dietetycznego – dostarczamy go do wybranej lokalizacji w Rzeszowie i okolicach.

Dieta pudełkowa od Apetytu na Zdrowie

Jeżeli poszukujesz skutecznego rozwiązania do odchudzania lub zdrowotnej zmiany nawyków żywieniowych, nie polegaj na dietach znalezionych online – skorzystaj z pomocy naszych specjalistów ds. żywienia. W firmie Apetyt na Zdrowie czeka na Ciebie dieta pudełkowa perfekcyjnie dostosowana do Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Wybierz gotowy plan żywieniowy stworzony przez ekspertów i zacznij go realizować już następnego dnia. Dzięki naszej ofercie, nie musisz martwić się o zakupy właściwych produktów ani o gotowanie. Każdego dnia dostarczamy Ci 5 (lub 3, w zależności od Twojego wyboru) gotowych posiłków na cały dzień, przyrządzonych przez naszych kucharzy zgodnie z wybranym jadłospisem i uwzględniających Twoje preferencje żywieniowe.

Wybierz najlepszą dietę z dostawą w swoim mieście!

W zależności od Twoich potrzeb i stanu zdrowia, możesz wybrać spośród 6 różnych wariantów diety pudełkowej, które opracowaliśmy:

  • Redukcja – zdrowa dieta służąca do odchudzania,
  • Sport – plan żywieniowy dla osób aktywnych fizycznie,
  • Wege – bezpieczna dieta wegetariańska,
  • IG – program dla osób z cukrzycą,

Bez laktozy lub Bez glutenu – posiłki eliminujące określone produkty spożywcze.
W wyborze odpowiedniego cateringu dietetycznego może Ci pomóc nasz dietetyk, który po przeprowadzeniu wywiadu, a także wykonaniu dodatkowych badań, może ustalić dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.

Nasza usługa cateringu dietetycznego działa na terenie Rzeszowa i okolic – możesz zamówić posiłki pod dowolny adres. Obsługujemy klientów z miejscowości takich jak:

  • Ropczyce,
  • Sędziszów Małopolski,
  • Zakliczyn,
  • Dębica.

To Ty decydujesz, jak długo chcesz stosować wybrany plan żywieniowy. W dowolnym momencie możesz również zmienić catering na inny, o niższej lub wyższej kaloryczności. Jeśli najpierw chcesz sprawdzić, jak smakują dania przygotowane przez naszych kucharzy, zamów zestaw próbny w atrakcyjnej cenie. Zamów dietę pudełkową online na stronie https://apetytnazdrowie.com.pl/zamow2/. Jeżeli jesteś kierowcą, nasz catering dietetyczny z Rzeszowa możesz odebrać samodzielnie w jednym z punktów DIETdrive.

WYBIERZ JEDNĄ Z SZEŚCIU DIET:

Oferowane przez nas plany dietetyczne są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego przed wyborem planu żywieniowego zalecamy wizytę u naszego dietetyka, gdzie zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad i badania, które będą stanowiły podstawę do przygotowania indywidualnej diety.

Zamów catering dietetyczny

I zacznij zdrowo się odżywiać.
Wypełnij wstępny formularzZobacz cennik

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu, ale nurtuje Cię jak wygląda przykładowy zestaw, czy posiłki wpadną w Twoje gusta kulinarne? Zamów nasz zestaw testowy za 40zł już teraz!

 Ustal szczegóły

Twojego zamówienia:   796 500 156

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna? Skontaktuj się z naszym dietetykiem!