Brak Ci czasu lub pomysłów na przygotowanie pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków dla siebie i Twoich bliskich?

Poznaj Apetyt na Zdrowie – catering dietetyczny w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!

Catering dietetyczny Ropczyce

Dla wszystkich tych osób, które chciałyby zacząć zdrowo się odżywiać lub po prostu nie mają czasu i pomysłu na przyrządzanie posiłków każdego dnia, przygotowaliśmy specjalną dietę pudełkową. Catering dietetyczny z Ropczyc oparty jest wyłącznie na naturalnych, odpowiednio zbilansowanych składnikach stanowiących poszczególne rodzaje oferowanych diet (wegetariańska, o niskim indeksie glikemicznym, sportowa, redukcyjna, bez laktozy, bez glutenu). Cennik jest zróżnicowany w zależności od wybranego planu żywieniowego i zapotrzebowania kalorycznego. Dieta pudełkowa skierowana jest w stronę sportowców, diabetyków, osób chcących zredukować tkankę tłuszczową lub uczulonych na gluten. Każdy z pewnością znajdzie odpowiednią propozycję. 

Catering dietetyczny dowozimy w różne miejsca w całej Polsce. Zakres naszej działalności obejmuje takie miasta, jak m.in.:

  • Ropczyce,
  • Sędziszów Małopolski,
  • Rzeszów,
  • Tarnów,
  • Zakliczyn.

Aby dobrać odpowiedni jadłospis, uwzględniający nawyki żywieniowe i preferencje smakowe, zapraszamy do kontaktu z naszym certyfikowanym dietetykiem, który po przeprowadzonym wywiadzie doradzi, jaki catering najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku.  Nie masz pewności, czy nasza oferta dietetyczna trafi w Twoje gusta kulinarne? Wychodzimy naprzeciw swoim Klientom, oferując jednorazowy zestaw testowy już za 30 zł. Obejmuje on 5 pełnowartościowych posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.  

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem już dzisiaj. Szczegóły zamówienia ustalisz, kontaktując się z nami telefonicznie (796 500 156) lub e-mailowo (kontakt@apetytnazdrowie.com.pl).

WYBIERZ JEDNĄ Z SZEŚCIU DIET:

Oferowane przez nas plany dietetyczne są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego przed wyborem planu żywieniowego zalecamy wizytę u naszego dietetyka, gdzie zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad i badania, które będą stanowiły podstawę do przygotowania indywidualnej diety.

Zamów catering dietetyczny

I zacznij zdrowo się odżywiać.
Wypełnij wstępny formularzZobacz cennik

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu, ale nurtuje Cię jak wygląda przykładowy zestaw, czy posiłki wpadną w Twoje gusta kulinarne? Zamów nasz zestaw testowy za 40zł już teraz!

 Ustal szczegóły

Twojego zamówienia:   796 500 156

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna? Skontaktuj się z naszym dietetykiem!