Brak Ci czasu lub pomysłów na przygotowanie pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków dla siebie i Twoich bliskich?

Poznaj Apetyt na Zdrowie – catering dietetyczny w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!

Jak działamy?

WYBÓR DIETY

Wybierasz dietę dopasowaną do Twoich upodobań i zapotrzebowania kalorycznego. W wyborze diety może pomóc Ci dietetyk podczas bezpłatnej konsultacji w naszym gabinecie w Tarnowie, ul. Czarna Droga 52D 

PRZYGOTOWANIE I DOSTAWA

Posiłki, które otrzymasz, przygotowują nasi kucharze. Używamy świeżych składników, które dostarczane są wyłącznie przez sprawdzonych dostawców. Nasze zaawansowane technologicznie maszyny pakujące gwarantują szczelne pakowanie Twoich potraw. Mamy pewność, że oferujemy produkty najwyższej jakości.

MONITOROWANIE REZULTATÓW

W trosce o jak najlepsze rezultaty stosowanego cateringu zapewnimy Ci comiesięczne bezpłatne wizyty u naszego dietetyka. Dzięki temu będziemy mogli jak najdoskonalej dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

WYBIERZ JEDNĄ Z SZEŚCIU DIET:

Oferowane przez nas plany dietetyczne są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego przed wyborem planu żywieniowego zalecamy wizytę u naszego dietetyka, gdzie zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad i badania, które będą stanowiły podstawę do przygotowania indywidualnej diety.

Zamów catering dietetyczny

I zacznij zdrowo się odżywiać.
Wypełnij wstępny formularzZobacz cennik

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu, ale nurtuje Cię jak wygląda przykładowy zestaw, czy posiłki wpadną w Twoje gusta kulinarne? Zamów nasz zestaw testowy za 40zł już teraz!

 Ustal szczegóły

Twojego zamówienia:   796 500 156

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna? Skontaktuj się z naszym dietetykiem!