Nasi partnerzy i współpracownicy to ludzie, którzy działają w sposób podobny do nas, opierając swoje działania na wiedzy i doświadczeniu. Dlatego też jesteśmy ostrożni przy wybieraniu partnerów, co jednak dla klienta który zaufa marce Apetyt  na Zdrowie – automatycznie świadczy również o profesjonalizmie polecanych przez nas specjalistów z dziedzin pokrewnych.

Jeśli więc uważasz, że spełniasz nasze wymagania, lub uważasz, że my spełniamy Twoje i chciałbyś polecać nasze usługi zapraszamy Cię do współpracy.

 

  • Oferujemy współpracę na zasadzie poleceń – z chętnymi specjalistami i firmami różnych dziedzin związanych z naszą ofertą podpisujemy umowę współpracy, a za każdego skutecznie poleconego klienta wynagradzamy partnera w sposób prowizyjny, określony w warunkach umowy.
  • Oferujemy współpracę sprzedażową – jeśli chciałbyś sprzedawać swoim klientom nasz produkt (np. w fitness klubie, jako dodatkowy element oferty klubowej), ustalimy warunki i podpiszemy umowę na sprzedaż dedykowanych produktów Apetyt na Zdrowie pod obydwoma markami – np. „Apetyt na Zdrowie dla XXGym”.
  • Oferujemy również współpracę we współtworzeniu eventów różnego typu. Jeśli na organizowanej przez Ciebie imprezie, dniach otwartych, pokazie czy zajęciach potrzebny Ci dietetyczny poczęstunek lub obecność czy wykład dietetyka, jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania.
  • Jeśli Twoja firma – fitness klub, spa, czy choćby korporacja, która chce zadbać o pracowników z jakichś powodów nie chce sama zajmować się tematami dietetycznymi, jesteśmy gotowi zostać Waszym ‚naczelnym dietetykiem’.
  • Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem dietetycznych produktów i chciałbyś, żebyśmy uwzględnili Twoje produkty w oferowanych przez nas dietach – również zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami korzystając z danych kontaktowych w zakładce Kontakt